Kolem osmé hodiny jsme měli sraz v Písečné na vlakovém nádraží, já s Martinem jsme dorazili kolem půl osmé. Franta tam byl už od sedmi, řekli jsme si, že půjdeme do obchodu než dorazí ostatní, koupili jsme si bonbóny a energy-drinky. Pak jsme se vrátili a na nádraží byli všichni. Odjeli jsme asi ve 08:24. Cesta vlakem trochu drncala ale ušla, asi za 20 minut jsme vystupovali v Jeseníku na nádraží, kde to spravovali, tak jsme nastoupili do  prvního autobusu, který se zanedlouho celý naplnil.

Vystupovali jsme kousek od horního nádraží. Šli jsme celé 1,3 kilometrů do kopce, po cestě jsem já a Dominik Niederle nejvíc fotili učitelky a spolužáky. Samozřejmě s jejich souhlasem. Byli jsme hodně aktivní, když jsme šli hlavně, když jsme viděli lavičku. Dorazili jsme na Lesní bar, kde je všechno založené na důvěře. Opekli jsme si někteří klobásy a někteří špekáčky. Jasně že mně jeden špekáček spadl na zem, ale uplatnil jsem pravidlo tří sekund. Pak jsme šli do Faunaparku.

Nejvíce se mi ve Faunaparku líbil tygr Diego, měli tam i roztomilá morčata. Na lesním baru se mi nejvíce líbila ta důvěra. Toho si hodně vážím.

Jan Havlíček