Ve čtvrtek 19.4. si jeli zahrát florbal na okresní úrovni i naši nejmladší žáci. Hrál se malý florbal (na malé branky bez brankáře). Hrálo se na ZŠ Boženy Němcové v Jeseníku za účasti sedmi škol. Naši školu reprezentovali Dan Gális, Jan Janošek, Filip Kalianko, Radek Kinscher, Vanessa Kroščenová, Jakub Merčák, Eliška Sobalová, Denisa Urubková a Simon Wadel.

V zápasech se ZŠ Boženy Němcové, Bělá pod Pradědem a Lipová lázně jsme bohužel nestřelili žádnou branku. Náš první úspěch přišel sice hned v prvním utkání s Českou Vsí, nicméně soupeř si ho vstřelil sám.
První čistokrevný gól vstřelila proti ZŠ Průchodní Jeseník Eliška Sobalová. Sice za stavu 0:5, ale byl to pro ni velký úspěch.
Nejvyrovnanější zápas jsme sehráli proti Zlatým Horám. Na 1:1 dokázal srovnat Honza Janošek, na 2:2 Simon Wadel. Pak přišly bohužel další dva góly soupeře.
Přesto, že jsme skončili na posledním sedmém mistě, zaslouží si všichni reprezentanti pochvalu za snahu a výkon.

vysledky-ok-florbal-1-stupen