Ve středu 16.5. proběhlo v Jeseníku na ZŠ Nábřežní okresní kolo Poháru rozhlasu. Jedná se o lehkoatletickou soutěž školních družstev. Naši školu reprezentovali v kategorii mladších žáků Petr Burďák, Martin Burďák, Šimon Jati, Matěj Kozubík, Andrej Oprchal, Adam Pudil a Miloš Pudil, v kategorii starších žáků pak Jiří Ivan, Leon Königsmark, Martin Marek, Dominik Niederle, Tomáš Ondrejka, Franta Polák a Petr Svoboda.

Disciplínami byl běh na 60 m, skok daleký, skok vysoký, dlouhý běh, u mladších hod míčkem, u starších vrh koulí a obě kategorie běžely štafetu 4×60 m. Každý reprezentant mohl startovat nejvýše ve dvou disciplínách a štafetě. Obrovského úspěchu dosáhlo družstvo mladších žáků, které skončilo na 2. místě a o pouhých 15 bod mu unikl postup do kraje. 15 bodů je opravdu maličko, stačilo někde ještě více přidat do kroku, více se odrazit… Přesto všem našim reprezentatům děkujeme a mladším žákům gratulujeme k velkému úspěchu!

Výsledky atletika PR 2018