Letošní Akademie ke Dni matek je úspěšně za námi. Názory na výkony se k nám postupně dostávaly z úst rodičů i dětí. Jednoznačné to ale není. Někteří říkají, že je Akademie rok od roku horší. Často se srovnávají vystoupení z předešlých let. Jiní jsou ale ochotní na vše zapomenout a radovat se, dokonce i veřejně pochválit. My jsme z vystoupení překvapeni. Tři dny před samotnou premiérou totiž probíhají v sále generálky všech tříd. Každá třída je potřeba srovnat, vysvětlit kdy kde být, kdy se spouští hudba, co si nachystat, jak se chovat za oponou, kdy smí odejít do sálu… a z takového chaosu se pak zrodí vystoupení, které má hlavu a patu. Pro nás to bylo krásné vystoupení, dokonce i my učitelé jsme sklidili úspěch a do dalšího roku jsme připravit nachystat Akademii i s dražbou dětských výrobků.