Unavení, lehce špinaví a ne zrovna vonící, ale spokojení a šťastní, jsme se v pátek 7. 9. 2018 vrátili z adaptačního kurzu ve Velké Kraši. Do Černého Potoka jsme odjeli ve středu 5. 9. 2018, abychom si všichni uvědomili, že prázdniny jsou nenávratně pryč a  dalších 10 měsíců strávíme společně. Na všechny děti, a že jich bylo téměř 70, čekala opět spousta her, dobrodružných výprav, zajímavých úkolů, a to od samého rána až do pozdního večera. Všichni to zvládli na jedničku, pravda – některé menší děti trošku smutnily, ale pouze první večer. Potom už si na rodiče ani nevzpomněly. 🙂 I to počasí nám opět vyšlo naprosto ukázkově, takže kurz prostě NEMĚL CHYBU. Jen nás všechny velmi mrzí, že většina nově příchozích  žáků, kteří by to nejvíce potřebovali, se nezúčastnila. Děkujeme všem, kteří se na organizaci podíleli.

Petra Kratochvílová