Ve čtvrtek 18. 10. 2018 se v tělocvičně naší školy konala soutěž v obratnosti jednotlivců pro žáky druhého stupně, která zjišťovala obratnost a sílu zúčastněných. Žáci si mohli vyzkoušet  v jakém čase  jsou schopni zaběhnout dráhu s překážkami v podobě:  Přeskoku švédské bedny, ručkování po žebřinách nebo kotoulu.
V nejstarší kategorii osmá a devátá třída byl nejrychlejší Adam Pudil. Místo druhé obsadil Martin Marek a pro místo třetí si přes všechny překážky doběhl František Polák. V mladší kategorii si první místo vybojoval Jakub Merčák, druhé místo Jan Janošek a na třetím místě se umístil Adam Rada.
Jako jediná odvážná dívka, která se nebála překážkové dráhy, dorazila Eliška Šulcová a tím si zajistila první místo.
Všem zúčastněným děkujeme za jejich snahu a výkony. Výhercům gratulujeme. 🙂