Dne 23. 10. proběhla další společná akce ŠD a MŠ. Strašidelná párty byla pro děti akce na kterou se dlouhou dobu těšily. V 15:00 hod. zaplnila naši tělocvičnu velká spousta velkých i malých strašidelných masek. Nejlepší masky byly vyhodnoceny a odměněny cenou. ( 1. místo – Kateřina Stehlíková, 2. místo – Karolína Poskočilová, 3. místo – Vojta Zajac, 4. místo – Lucie Ščudlová, 5. místo – Jana Leifertová, 6. místo – Jakub Janošek ) Děti měly pestrý program v podobě soutěží jako – hod krysou do dálky, lovení pavouků, převoz lektvarů, strašidelný tanec s kouzelnou kostkou a bouchací tanec s hallowenským balónkem. Síly načerpaly děti po náročných soutěžích z občerstvení, které pro všechny připravily děti ze školní družiny. Nabídli jsme i ručně trhaný, zdravý šípkový čaj, který také připravily děti ze školní družiny. Že všem moc chutnal je jasné, protože připravený desetilitrový hrnec byl na konci párty prázdný. Pokud se vám naše společné akce líbí, zveme vás na další pokračování a to 20. 11. Připravili jsme pro vás podzimní dílničku, která se tentokrát bude konat v mateřské školce.