Hned druhý den po starších vyrazili na své okrskové kolo ve florbalu i mladší žáci, tentokrát na Gymnázium Jeseník. Naší skupiny se zúčastnilo pět týmů a systém turnaje byl stejný, jako u starších žáků. Naši školu reprezentovali Dominik Kroščen, Adam Pudil, Miloš Pudil, Martin Burďák, Petr Burďák, Lukáš Kret, Kamil Křivánek, Jan Janošek, Jakub Merčák, Radek Kinscher a Vladimír Polák.

Hned v prvním zápase jsme zkřížili hokejky s domácím gymnáziem. Naši kluci vstoupili do turnaje více než dobře, když dvěma brankami Adama Pudila a Dominika Kroščena a jednou Miloše Pudila porazili domácí tým výrazně 5:0.
Druhý zápas jsme sehráli proti Zlatým Horám. O našem vítězství 5:1 rozhodl svým galapředstavením Miloš Pudil, který nastřílel čtyři branky. Tu pátou přidal jeho bratr Adam.
O vítězství ve třetím zápase se postaralo opět bratrské duo Pudilových, když tři branky vsítil Miloš a dvě Adam.
Poslední zápas proti Bělé byl dramatičtější, i když jen trochu. Do vedení 2:0 nás dostal Miloš Pudil, ale soupeř snížil. Na 3:1 zvýšil opět Miloš, ale soupeř opět snížil. Pak už jsme ale branky stříleli pouze my, a to dvě opět Miloš, který jich v tomto zápase dal pět, a jednu přidal Adam.
Naši mladší žáci svůj turnaj s velkým přehledem vyhráli, postoupili do okresu a mohlo by se zdát, že postup do krajského kola je „jasný“. Ale okresní kolo, které se hraje v pátek 23.11. ve sportovní hale v Jeseníku, se bude hrát s pěti hráči v poli, na což nejsme zvyklí. Navíc ve druhé skupině podobně dominovala Žulová. Nechme se tedy překvapit, jak okresní kolo dopadne. Každopádně za to okrskové klukům děkujeme a budeme držet palce v kole okresním!

Výsledky OK florbal kvalifikace mladší žáci