Mladší florbalisté vyjeli na krajské kolo do Lipníku nad Bečvou v pondělí 10.12. Oproti okresnímu kolu bylo družstvo bohužel výrazně oslabeno. Sestavu tvořili Adam Pudil, Miloš Pudil, Martin Burďák, Petr Burďák, Lukáš Kret, Kamil Křivánek, Jan Janošek, Radek Kinscher, Jakub Merčák a Vladimír Polák. Hrálo se 2x 8 minut.

Naším prvním soupeřem byla ZŠ Předmostí Přerov. Soupeř se dostal do vedení 1:0, ale Miloš Pudil dokázal vyrovnat: Soupeř byl lepší, tlačil nás, ale naše rychlé protiútoky v podání bratrů Pudilových byly hodně nebezpečné. Z jednoho z nich nás dostal do vedená 2:1 Adam. Tento stav jsme udrželi a první zápas vyhráli.
Druhým soupeřem bylo Gymnázium ze Šternberku. Abychom si moc nemysleli, dostali jsme náklad šesti branek a prohráli 6:0.
Trochu zkoprnělí jsme nastoupili proti ZŠ Melantrichova z Prostějova. Soupeř nás opět přehrával, náš první úspěch přišel až za stavu 0:3, kdy skóroval Adam Pudil. Ještě stih vsítit svou druhou branku, kterou ale jen korigoval na konečný stav 2:4.
Poslední zápas jsme absolvovali proti již jistému vítězi turnaje – ZŠ E. Beneše Šumperk. Mělo to být asi utkání jednoznačné a také se soupeř dostal do vedení 2:0. Pak Miloš snížil na 1:2, ae soupeř odskočil až na 1:4. Pak však vstřelil branku Adam a po něm i Miloš a za stavu 3:4 se šumperáci začali o výsledek strachovat. Bohužel jsme už nic dalšího nedokázali.
Nakonec jsme tedy v krajském finále skončili na posledním pátém místě. Družstva na 3.-5. místě však měla stejný počet bodů, o našem umístění rozhodla až minitabulka. Florbalová cesta cesta našich mladších florbalistů skončila v kraji, což je úspěch obrovský! Všem klukům děkujeme!! Přejeme jim hodně úspěchů i v Jesenické lize

KK FLORBAL.kat.III