Dne 19. 12. se na naší škole uskutečnila soutěž pro žáky prvního stupně ve skoku přes švihadlo a točení kruhem hula hoop. Obou disciplín se zúčastnila pouze děvčata.  První místo si s kruhem kolem pasu vytočila Petra Neumannová a Lenka Dunová. Udržely roztočený kruh kolem pasu celé dvě minuty.  Z nejmladších účastnic této soutěže se na prvním místě umístila Karolína Poskočilová.

Nejzdatnější skokankou snožmo přes švihadlo v kategorii starších děvčat byla Petra Neumannová, druhé místo si vybojovala Denisa Urubková a místo třetí si vyhopsala Eliška Matejková.  V kategorii mladších děvčat si nejlépe vedla v této disciplíně Nela Feilhauerová. Na místě druhém se umístila Natálie Hrabovská a třetí místo získala Ema Strýčková.  Mezi chlapci se v letošním roce nenašel bohužel žádný odvážlivec, který by přišel soutěžit.

Všem, kteří přišli soutěžit, děkujeme za účast a umístěným gratulujeme. 🙂