3. 6. – Děti dětem – Ke Dni dětí odneseme a předáme hračky dětem v MŠ a společně si pohrajeme.
Hračky školní družině i mateřské školce věnoval pan Miroslav Strýček, za což moc děkujeme.
3. 6. – Tvoření pro děti 15:30 – 16:56
5. 6. – Výroba obrázků a svícnů na aukci – ŠD II.
5. 6. – Výroba motaných váziček – ŠD I.
6. 6. – Výroba dekorací na aukci – ŠD II.
7. 6. – Výlet do Cihelny v Písečné – děti si na tento den donesou 4,- Kč na autobus.
10. 6. – Pohybové hry 15:00 – 16:56
10. 6. – Nejrychlejší běžec – ŠD I. (50 m )
11. 6. – Malý zahradník – přesazování – ŠD II.
11. 6. – Zdobení skleniček – barvy na sklo – ŠD I.
13. 6. – Výroba dortu – ŠD II.
13. 6. – Záložky – tvoření – ŠD I.
14. 6. – Příprava miniřízečků – ŠD II.
14. 6. – Aukce výrobků ŠD – zveme vás všechny na aukci výrobků, která bude probíhat po akademii.
Zakoupením jakéhokoliv výrobku podpoříte činnost ŠD.
17. 6. – Tvoření pro děti – 15:00 – 16.56
17. 6. – Výroba přívěsků – ŠD I.
19. 6. – Šlehačkový den – ŠD II.
19. 6. – Tisk přírodnin – ŠD I.
21. 6. – Návštěva místní ptačí voliéry – výsadba afrikánů, které děti vypěstovaly v projektu Malý zahradník.
24. 6. Hra na cukráře – bábovka – ŠD I.
24. 6. – Kuchaříček – objednávka pizzy, odměna za celoroční práci dětí v Kuchaříčku. Cena jedné pizzy je 140,- Kč. Každé dítě bude mít polovinu pizzy, to je 70,- Kč na dítě, pokud máte zájem, tuto částku uhraďte nejpozději do 21. 6. Děti se na tento den nesmírně těší, pustíme jim k tomu krásnou pohádku, ať si to pořádně užijí.
25.6.- Zahradní slavnost – společná akce s MŠ – na ukončení celoroční spolupráce družinky a školky chystáme Zahradní slavnost. Zveme všechny rodiče a děti na soutěže, zábavu a špekáček. Prosíme taky všechny zúčastněné, ať donesou nějaké pohoštění s sebou. Rodiče si u kafíčka a donesených dobrot odpočinou a popovídají, děti si zasoutěží a samozřejmě také zamlsají. Společně tak uzavřeme školní rok naší poslední společnou akcí. Akce bude probíhat v zahradě MŠ a všechny vás srdečně zveme.
28.6. – Besídka na ukončení školního roku – obě ŠD