Dne 3. června se naši žáci zúčastnili okresní soutěže „Právo na každý den“, která se konala v Jeseníku v Kapli. Tuto soutěž vyhlašuje Městská policie Jeseník a je určena žákům 8. a 9. třídy. Soutěžila čtyřčlenná smíšená družstva. Naši školu reprezentovali Martin Marek z 9. třídy a děvčata z 8. třídy – Kristýna Kalianková, Tereza Stehlíková a Anička Merčáková. Soutěž byla dle slov pana Miroslava Táborského velmi vyrovnaná a naši žáci odvedli perfektní výkon. Sice jsme nevyhráli, ale umístili jsme se s Bělou na stejném místě a teprve rozstřelové otázky nás odsunuly na 4. místo. Je to skvělé umístění, když si uvědomíme, že se soutěže zúčastnilo 11 družstev a že před námi byli kromě žáků z  Bělé žáci z gymnázia a žáci z Javorníku, kteří zvítězili. Děkuji žákům za skvělou reprezentaci a příští rok se určitě zúčastníme znovu.

Mgr. Ema Zykmundová