Ve čtvrtek 30. května se konalo v Jeseníku okresní kolo Atletického trojboje žáků 1. stupně. Soutěž se skládala ze tří disciplín – běhu na 50 metrů, skoku dalekého a hodu míčkem. Soutěžící byli rozděleni do čtyř kategorií, a to 1.-3. třída dívky, 1.-3. třída chlapci, 4,-5. třída dívky a 4.-5. třída chlapci. Všichni závodili sami za sebe jako jednotlivci, jen čtyři žáci 4. a 5. třídy vytvořili družstvo. Tomu přibyla ještě další disciplína – štafeta 4×60 metrů.
Naši školu reprezentovali v mladších kategoriích Natálka Hrabovská, Nela Feilhauerová, Alexandr Gábor, Jarek Lučan, Pavel Strýček, Adam Gábor, Kuba Janošek, Marek Juráš a Lukáš Feilhauer. Ve starších kategoriích Viktorka Poskočilová, Kája Poláková, Lenka Dunová, Denča Urubková, Mikuláš Jati, Tomáš Richter, Simon Wadel a Dan Gális.
Jak je avizováno již v nadpisu, byli naši reprezentanti velmi úspěšní. V jednotlivcích vybojovala 2. místo Nela Feilhauerová a Viktorka Poskočilová. Našemu družstvu se podařil obrovský úspěch, protože zvítězilo a postoupilo do krajského kola, které se koná 11.6. v Olomouci!! Všem našim závodníkům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a těm, kteří se umístili na předních mistech gratulujeme! Našemu družstvu, ve kterém nahradí Viktorku Poskočilovou, která jede na akci s mažoretkami, Lenka Dunová, pak hodně skvělých výsledků v kole krajském.

V přiložených souborech si můžete prohlédnout všechny výsledky.

Atletický trojboj – výsledky jednotlivci

Atletický trojboj – výsledky družstev